Litery 3D

Litery 3D dla każdego!


Jeśli wydaje Ci się, że trudno teraz stworzyć reklamę, która wyróżni się na tle innych, jesteś w błędzie. Zaraz przekonamy Cię, że przestrzenne litery 3D to doskonały pomysł na poprawę wizerunku Twojej firmy.

Jesteśmy wzrokowcami, w ciągu dnia tysiące bodźców na nas oddziałuje, z których wybieramy tylko kilka procent. Jeśli chcesz się wyróżnić, zrób to dobrze.

Zamów litery przestrzenne 3D i zobacz, co się stanie!

Litery 3D ze styroduru

Litery 3D wykonujemy ze styroduru z licem z pleksi lub dibondu. Dzięki zastosowaniu pleksi lub dibondu litery są bardziej odporne na warunki atmosferyczne, a co więcej litery 3D uzyskują dzięki temu efekt wysokiego połysku.  Przygotowane przez nas litery 3D są bardziej odporne na urazy mechaniczne czy blaknięcie kolorów

Litery 3D wykonane ze styroduru (XPS, czyli twardy, gładki styropian wycinany termicznie) malowanego są na dowolny kolor z palety RAL i NCS. Litery 3D malowane są natryskowo, dzięki czemu litery są idealnie pokryte farbą.

Litery 3D ze stali nierdzewnej 

Zdecyduj się na napis z liter przestrzennych ze stali nierdzewnej. Jest to bardzo efektowny i trwały sposób na wykonanie liter 3D.

Zamawiają je Ci, którzy chcą podkreślić ekskluzywność swojej firmy i elegancję produktów. Ale też osoby, które potrzebują trwałej reklamy na lata, takiej, która będzie nie tylko odporna na zmieniającą się pogodę, ale również modę.

Litery 3D ze stali nierdzewnej przetrwają wiele sezonów i będą klasycznym, trwałym rozwiązaniem, który przez wiele lat będzie wizytówką firmy. 

Litery 3D z PCW (PCV)

Napisy wykonane ze PCW (PVC) to doskonałe rozwiązanie przy tworzeniu dużych liter i brył wykorzystywanych do aranżacji witryn sklepowych, logotypów firm prezentowanych przy okazji eventów firmowych czy konferencji branżowych.

Napisy 3D z PCW są stosunkowo lekkie, mamy też większa dowolność w ich montowaniu. Realizujemy je idealnie odwzorowują logo, pamiętając nie tylko o proporcjach, ale również kolorach.  

Litery z tworzywa PCV wycinane są komputerowo, co sprawia, że litery mają idealną propozycję.

Litery 3D z MDF lakierowane 

Wykorzystując proces frezowania tworzymy napisy trójwymiarowe z płyty MDF. Jest to produkt tak uniwersalny, że śmiało można takie litery 3D wykorzystać jako reklamę, ale także dekorację. Choć nasi Klienci najczęściej proszą o napisy, które będą elementem wnętrza sklepu czy biura.

Dzięki szlifowaniu oraz lakierowaniu powierzchnia liter z MDF może mieć piękne, aksamitne wykończenie.

Litery 3D z OSB, aluminium i sklejki 

Do produkcji liter przestrzennych wykorzystujemy również inne materiały, takie jak aluminium, sklejka, OSB. 

Jest to wybór tych klientów, którzy chcą podkreślić skandynawski, nieco minimalistyczny charakter swojej firmy. Litery stworzone ze sklejki czy OSB możemy polakierować, by utrwalić napis i ochronić go przed wpływem choćby wilgoci.